Mirosław Świś

Kreator okazji inwestycyjnych. Fliper.

Ekspert negocjacji i specjalista sprzedaży mieszkań.
Urodzony sprzedawca, cała jego kariera zawodowa to sprzedaż. Zaczynał jako przedstawiciel Orange, później doradca w firmie fotowoltaicznej, a od 5 lat działa w branży nieruchomości. Specjalizuje się w wyszukiwaniu mieszkań poniżej ceny rynkowej, nadzorem procesu remontowego i sprzedażą. Zaczynał od rynku wtórnego, a teraz działa z sukcesami także na rynku pierwotnym.
Obszarem jego działań jest głównie województwo lubelskie, mazowieckie i łódzkie, ale posiada też mieszkania na rynku pierwotnym w Katowicach i Częstochowie. Do tej pory ma za sobą ponad 80 udanych flipów, a ich liczba ciągle rośnie.
Stale współpracuje z inwestorami chcącymi pomnożyć swoje oszczędności. Zapewnia im bezpieczeństwo inwestycji dzięki doświadczeniu i znajomości rynku. Pomocne jest także jego wykształcenie prawnicze. Jego inwestorzy mogą pochwalić się zyskami nawet 35% w skali roku.
Na co dzień współpracuje ze swoim zespołem, który wspiera go w procesie pozyskiwania atrakcyjnych okazji na rynku nieruchomości, remoncie oraz sprzedaży mieszkań.
Obecnie jest w trakcie projektowania swojego pierwszej inwestycji deweloperskiej 6 mieszkań w zabudowie bliźniaczej.
Jego celem jest zbudowanie osiedla budynków wielorodzinnych.
Uwielbia nowe wyzwania i ambitne cele.

Założyciel i współwłaściciel 2 spółek: Swis sp.  z o.o. i mgrTERMO sp. z o.o.

Prywatnie mąż Agnieszki i ojciec Alicji i Zosi. Pasjonat motoryzacji, miłośnik samochodów sportowych, uwielbia książki o rozwoju osobistym, zdrowiu i motywacji. W wolnych chwilach zajmuje się winiarstwem.

Poznaj Ofertę

Wybierz najlepszą opcję dla siebie

Rynek wtórny

Inwestycje w systemie
50/50

Rynek pierwotny

Inwestycje w systemie
50/50

Stała stopa zwrotu

Inwestycje
z gwarantowanym %