Inwestycje w czasie kryzysu i szalejącej inflacji

Wiele osób zastanawia się w co zainwestować swoje środki finansowe w obecnej sytuacji. Mamy bardzo wysoką inflację, co powoduje, że wartość nabywcza naszych oszczędności, czasem oszczędności całego życia, drastycznie spada. Nie widzimy tego w zapisie cyfrowym na naszych kontach bankowych, ale dostrzegamy to w codziennym życi, w codziennych zakupach. Dostrzegamy szczególnie gdy chcemy kupić materiały budowlane, paliwo czy sławny już węgiel. 
W związku z tym nie chcemy obudzić się za rok czy dwa w sytuacji, w której nasze życiowe oszczędności będą warte o 30% mniej, a może jeszcze mniej. Wyjściem z tej sytuacji może być inwestycja w złoto, giełdę, kryptowanuty czy wreszcie w nieruchomości. A co jeśli nasza wiedza jest zbyt skromna aby kupić jakieś kruszce, kupić akcje. Co jeśli boimy się nowych rozwiązań pod postacią krypto walut i nie mamy wystarczająco pieniędzy aby kupić „całą” nieruchomość lub też nie mamy wiedzy i chęci aby zająć się samodzielnie wynajmem? Oczywiście zostaje nam jeszcze lokata w banku, ale wiemy, że bank wiele nam nie zapłaci za obracanie naszymi środkami. 
W zawiązku z powyższym warto przyjrzeć się inwestycjom w nieruchomości w jako inwestor pasywny. Mamy tu kilka opcji współpracy oraz nieograniczony kwotowo próg wejścia, a zarobić możemy nawet 35 % w skali roku. Zachęcam do zgłębienia tego tematu.

Mirosław Świś - Fliper

Jeśli szukasz konkretnych rozwiązań, aby stabilnie pomnażać swój kapitał do 35% w skali roku, to zostaw swój email. W odpowiedzi przekażę Ci możliwości współpracy na uczciwych warunkach. 

Nowe pole

Nowe pole

4 + 3 =

Warte uwagi

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *